Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Tanzanii

KULT CIAŁA

27.07.2023

Smutno to przyznać, ale żyjemy w czasach wielkiego kultu ciała. Jak najwięcej nagości bez przekazu prawdziwych wartości.

Smutno to przyznać, ale żyjemy w czasach wielkiego kultu ciała. Jak najwięcej nagości bez przekazu prawdziwych wartości. Kult ciała w pewnym sensie opanował social media. Cudowne diety wyniszczające organizm, które nie tylko zniszczyły nie jedno ludzkie marzenie, ale doprowadziły do prób samobójczych, niskiej samooceny i poczucia pustki. ” Eksperci” , którzy głosząc swoje herezje odchudzili…. nie jeden portfel! Kult ciała i przepych na to pozwalający, doprowadzają ludzi do unicestwiania samych siebie.
Nam, żyjącym po innej stronie globu, dane jest doświadczać dramatycznych skutków ubóstwa, które odbija się piętnem na dzieciach. To One, często nie zdolne jeszcze zadbać o samych siebie, są namacalnymi świadkami dramatu rodziny, która boryka się z brakiem funduszy na jedzenie.
Chłopiec niespełna dwuletni ważący 5 kg, skrajnie wyniszczony, dzielnie walczy o przetrwanie!
Zanim kupisz kolejne pastylki na odchudzanie czy “magiczne majty” chowające wszystkie niedoskonałości, zastanów się, czy aby na pewno tego potrzebujesz? To KIM JESTEŚ jest o wiele cenniejsze!!!

Udostępnij:
Idź do góry
Translate »